تحلیل تکنیکال شرکت سرمایه گذاری شیمیایی ایران (شیران)

تحلیل تکنیکال شرکت سرمایه گذاری شیمیایی ایران (شیران)

همانگونه که در نمودار روزانه سهم مشخص است مطابق با شکل (۱) قیمت در یک کانال صعودی بلندمدت قرار دارد.

مطابق با شکل (۲) قیمت از اوایل سال ۱۳۹۲ وارد یک دوره تثبیت ۵ ساله شده است و در اوایل شهریور ۱۳۹۷ از این محدوده خارج شد و پس از پولبک به آن در آذر ماه ۱۳۹۷ با افزایش حجم معاملات از این محدوده دور شده و وارد یک کانال صعودی شده است.

در خرداد ماه سال جاری پس از رسیدن به محدوده ۱۳۰۰ تومان یک فاز اصلاحی را تجربه کرده است. پس از ۲۶ درصد اصلاح در محدوده ۹۵۵ تومان حمایت شده و پس از آن میل به افت در قیمت مشاهده نشده است.

در حال حاضر با ایجاد یک الگوی قیمتی مناسب و حرکت مناسب اندیکاتورهای نوسانگرنما، انتظار می رود قیمت از محدوده مثلثی شکل خارج شود. سهم در محدوده های قیمتی ۱۲۴۰ تومان و ۱۳۰۰ تومان دارای مقاومت است و می توان محدوده ۱۵۰۰ تومان را به عنوان هدف الگو در نظر گرفت.

پویا محمدی

۱۳۹۸/۰۷/۰۹

بیانیه سلب مسئولیت

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد و نظر شخصی تحلیلگر است و با هدف اطلاع رسانی منتشر شده است. این سایت قصد هیچگونه توصیه برای خرید و فروش و نگهداری هیچ نوع دارایی خاصی ندارد. بنابراین، مسئولیتی در قبال ضررهای احتمالی کاربران و بینندگان سایت در صورت استفاده از مطالب آموزشی نمی پذیرد، لذا با علم و آگاهی خود به معامله سهام و سایر اوراق بهادار اقدام کنید.

 

توسط | ۱۳۹۸-۷-۹ ۰۶:۱۲:۴۰ +۰۳:۳۰ ۹ ام مهر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: تحلیل تکنیکال, تحلیل و گزارش|برچسب ها: |بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

درج دیدگاه

اطلاعات تماس

خیابان طالقانی، بعد از ولیعصر، روبروی ساختمان بورس کالا، پلاک 440

تلفن: 42408202-205

فکس: 42408110

وب سایت: www.sjbourse.ir